Spotkanie Kolędowe w Sątopach

Koło Gospodyń Wiejskich w Sątopach zaprosiło mieszkańców i gości  w dniu 28 stycznia 2012 r. na wzruszający spektakl słowno- muzyczny o tematyce bożonarodzeniowej przygotowany pod czujnym okiem reżysera Alicji Bobkiewicz.

W nastroju świąteczno-noworocznym wysłuchano przy akompaniamencie  muzyki pięknie wykonanych kolęd i recytacji o narodzeniu Pańskim.

W spektaklu wystąpili członkowie koła Gospodyń Wiejskich, sołtys, radni, nauczyciele, młodzież  i dzieci z Sątopów. Profesjonalna organizacja oraz wyjątkowa atmosfera stworzona przez Wykonawców wywołała na widzach ogromne emocje a nawet łzy wzruszenia i uznania.

Przypomniano widzom, że Święta Bożego Narodzenia  są wyjątkowym wydarzeniem i okresem radości i szczodrości, a jednym z najważniejszych zwyczajów świątecznych jest przypominanie o narodzeniu poprzez śpiewanie kolęd i pastorałek.

Więcej zdjęć w galerii.

 

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>